|  info@fotoobraznaplatne.cz +420 602 621 219

Fotoobraz na plátně s vlastní fotografií o rozměru 45x25cm

V editoru níže nahrajte fotografii, zvolte požadovaný rozměr obrazu, gramáž plátna a variantu potisku boků obrazu. Po nahrání fotografie naleznete v pravé části editoru informaci o tom, zda je fotografie pro Váš zvolený rozměr kvalitní. Podrobný popis produktu naleznete pod editorem.

Editor fotoobrazu

Informace k fotografii
Pro rozměr 45x25cm je pro maximální kvalitu tisku obrazu potřeba fotografie o rozlišení 1800x1000px. Editor Vám povolí odeslat objednávku s minimálním rozlišením nahrané fotografie 900x500px. V takovém případě může být výsledný obraz při pohledu zblízka rozmazaný, ovšem při pohledu z několika metrů bude v pořádku.

Nenahrávejte fotografie přeposlané přes aplikace jako Facebook. Tyto aplikace fotografie automaticky zmenšují a výsledný obraz by byl ve špatné kvalitě. Fotografie si nechte zaslat na e-mailovou adresu a poté je vložte do editoru.

Objednávka

Základní informace:
Rozměr: 16:9
Šířka: 45 cm
Výška: 25 cm
Minimální požadavky:
Šířka: 1800 px
Výška: 1000 px
Vaše nahraná fotografie:
Nenahrál/a jste fotografii...

Rámy z borového dřeva

Všechny naše fotoobrazy na plátně napínáme na masivní borové dřevo. K dispozici je široká nabídka rozměrů, u kterých je použito pouze kvalitní sušené dřevo. U obrazů, které mají některou stranu delší jak 80 cm, vkládáme do rámu napojované středové lišty.

Háčky na zavěšení zdarma

Na obrazy zdarma montujeme háček pro zavěšení na zeď. U obrazů se stranou od 80 cm přidáváme háčky dva.

Kvalitní tisk

Před tiskem Vaši fotografii zdarma digitálně upravíme pro co nejlepší možnou kvalitu tisku a následně vytiskneme na profesionální fototiskárně. Poté na obraz naneseme speciální ochranný lak a přípravek, který ještě lépe zvýrazní barvy a prodlouží životnost Vašeho obrazu.

Důraz na detail

Přední stranou u nás výroba fotoobrazů na plátně nekončí. Klademe důraz na citlivě zahnuté rohy, které nebudou na zdi působit rušivým dojmem a i zadní strana obrazu působí čistě.

Rohy fotoobrazu
Zadní strana fotoobrazu

Potisk boků

Roztáhnout přes boky

Roztažené boky

Vaše fotografie bude na obraze o 3-4 cm po obvodu menší, tyto okraje budou potištěné po stranách obrazu.

Zrcadlené boky

Zrcadlené boky

Z okrajů vaší fotografie vyřízneme asi 3-4 cm, které zrcadlově otočíme a potiskneme je na boky fotoobrazu.

Bílé boky

Bílé boky

Vaše fotografie bude potištěna pouze na přední strané obrazu. Strany fotoobrazu budou po obvodu bílé.

Černé boky

Černé boky

Vaše fotografie bude potištěna pouze na přední strané obrazu. Strany fotoobrazu budou po obvodu černé.

Plátna

Níže naleznete plátna, na která tiskneme fotoobrazy. Výsledná cena fotoobrazu závisí na kvalitě vybraného plátna. Vždy nabízíme levnější variantu plátna s nižší gramáží a vysoce kvalitní profesionální plátno.

Standard 260g/m<sup>2</sup> (100% polyester)

Standard 260g/m2 (100% polyester)

Vysoce bílé, hluboce matné plátno s úžasným sametovým povrchem. Překvapí nádherným podáním barev, úžasnou sytostí černé a dlouhodobou stabilitou.


Premium 390g/m<sup>2</sup> (100% bavlna)

Premium 390g/m2 (100% bavlna)

100% bavlna | Robustní, lehce strukturované vysoce bílé matné umělecké plátno s nádherným podáním barev a ostrou kresbou. Vhodné i pro produkční zákazníky, jeho kvalita uspokojí i náročnější klientelu z řad fotoateliérů.


Laminace obrazů

Fotoobraz vytiskneme na profesionální tiskárně a naneseme na něj ochranný lak a speciální UV přípravek, který zvýrazní barvy a prodlouží životnost Vašeho obrazu.

  • Lehce zvýrazní barvy
  • Prodlouží životnost
  • Chrání proti mechanickému poškození
  • Obraz lze bezpečně otírat

Laminace obrazů